Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Bent u op zoek naar het ultieme vaarplezier met een combinatie van luxe, ruimte en krachtige prestaties? Deze Princess 420 Flybridge (1997) is een uitmuntend voorbeeld van Britse scheepsbouw, met liefde onderhouden en klaar voor een nieuwe eigenaar.
Met twee krachtige Volvo Penta TAMD63 P dieselmotoren van elk 375 pk heeft dit jacht ruim voldoende vermogen voor zowel comfortabel cruisen als sneller reizen. Dankzij de aanwezige boeg- en hekschroef is manoeuvreren in de haven een fluitje van een cent, zelfs in de meest krappe situaties.
Het interieur straalt warmte en kwaliteit uit. De lichte leren bekleding in de salon zorgt voor een ruimtelijk en fris gevoel. De boot is uitgerust met airconditioning voor de warme dagen.
Kombuis: Volledig uitgerust voor de fijnproever met een koelkast, combimagnetron, dubbele wasbak en een keramische kookplaat.
Indeling: Het schip beschikt over twee comfortabele hutten, wat zorgt voor 4 uitstekende slaapplaatsen.
Buitenleven: Geniet van het zonnetje op de ruime rondzit op het achterdek of op de flybridge. Het gehele exterieur – inclusief het achterdek, gangboorden, flybridge en zwemplateau – is afgewerkt met prachtig teakhout.
Dit schip is voorzien van moderne extra's die het varen nog plezieriger maken:
Overzicht: Achteruitkijkcamera met monitor voor veilig aanmeren.
Communicatie: Intercomsysteem aan boord.
Toegankelijkheid: Voorzien van een robuuste loopbrug.
Bouwjaar: 1997
Afmetingen: 13,07 x 4,17 x 0,90 m
Motoren: 2x Volvo Penta TAMD63 P (375 pk per motor)
Staat: Uitstekend onderhouden
Dit jacht biedt de perfecte balans tussen sportiviteit en verblijfcomfort. Bent u klaar voor uw volgende avontuur op het water met deze prachtige Princess?
Neem vandaag nog contact op voor een bezichtiging.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0602260001 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Superjacht motor |
| Merk | Princess |
| Model | 420 Fly |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | GB-MPP00073H697 |
| Scheepsnaam | Explora |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak. |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Onder bod |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1997 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Joop Lubach |
| Korte omschrijving | Dit is een perfect onderhouden, luxe Princess 420 Flybridge (13.07m) uit 1997, uitgerust met krachtige Volvo Penta motoren, boeg- en hekschroef, een sfeervol licht interieur en alle gemakken voor optimaal vaarcomfort. |
| Motorisatie kort | 2x Volvo Penta TAMD63 P 375 PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1307 cm |
| Breedte | 417 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 470 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | Princess |
| Werf | Princess |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | v-bodem |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | overig |
| Opmerkingen Dek en opbouw materiaal | teak |
| Ramen | glas in alu |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 10000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | dubbel |
| Roer | 0 |
| Kiel/zwaard | 0 |
| Trimflaps | |
| Opmerkingen Trimflaps | 2 trimplaten |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Opmerkingen Salon | Ruime salon met rondzit |
| Eethoek | |
| Hutten | 2 |
| Salon | |
| Indeling en verblijfsruimtes | ruime salon; kombuis met dubbele wasbak, wasemkap, koelkast, keramische kookplaat en combimagnetron; douche met elektrisch toilet en wasbak; eigenaars hut met douche, toilet en wastafel; gastenhut; |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Opmerkingen Type interieur | het houtwerk is van iepenwortelnoten hout fineer |
| Kleur stoffering | beige |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Opmerkingen Watertank & materiaal | 2x 150 ltr |
| Inhoud | 300 liter |
| Watertankmeter | |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Opmerkingen Warm water | Sigmar Boiler 40 liter (april 2021) |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 3 |
| Toiletten | 2 |
| Opmerkingen Toiletten | 1x chemisch toilet en 1x elektrisch |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| TV | |
| Opmerkingen TV | TV met DVB-C T2 module |
| Radio/CD-speler | |
| Opmerkingen Radio/CD-speler | DAB+ bluetooth met luidsprekers op de flybridge |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Opmerkingen Kooktoestel & brandstof | Keramisch NEFF |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | elektrisch |
| Oven | |
| Opmerkingen Oven | combimagnetron |
| Aantal | 1 |
| Magnetron | |
| Opmerkingen Magnetron | Combi magnetron |
| Aantal | 1 |
| Koelkast & voeding | |
| Opmerkingen Koelkast & voeding | 2x (Isotherm en Dometic CRX 80) compressor |
| Vriezer | |
| Opmerkingen Vriezer | in koelkast |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Airconditioning | |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 2 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Volvo Penta |
| Model | TAMD 63 P |
| Serienummer | 2061116271 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 375 pk |
| Urenteller | |
| Brandstof | diesel |
| Opmerkingen Verbruik | Gemiddeld verbruik 1 tank per jaar |
| Motor 2 | |
|---|---|
| Type 2e motor | binnenboord |
| Merk van de 2e motor | Volvo Penta |
| Model van de 2e motor | TAMD63 P |
| Serienummer van de 2e motor | 2061116268 |
| Bouwjaar van de 2e motor | 1997 |
| Vermogen van de 2e motor | 370 pk |
| Brandstof voor 2e motor | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 1130 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Prestaties | |
|---|---|
| Max snelheid | 50 km/h |
| Kruissnelheid | 35 km/h |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Opmerkingen Boegschroef | Vetus |
| Hekschroef | elektrisch |
| Opmerkingen Hekschroef | Vetus (motor in 2025 vervangen) |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Opmerkingen Accu | 3x start accu VMF VDC31M 105Ah Deep Cycle 12V (augustus 2023) en 2x accessoire accu SMF super heavy duty (2018) |
| Aantal | 5 |
| Acculader | |
| Opmerkingen Acculader | Newmar |
| Generator | |
| Capaciteit | 2 |
| Merk generator | HFL marine generator |
| Omvormer | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Zonnepaneel | |
| Opmerkingen Zonnepaneel | inklapbaar Pro User SB 180 Watt met Victron Sun Inverter. Tevens omvormer naar 220 V met apart stopcontact |
| Capaciteit | 180 |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Dieptemeter | |
| Navigatieverlichting | |
| Roerstandaanwijzer | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| GPS | |
| Kaartplotter | |
| Radar | |
| Opmerkingen Radar | JRC |
| Merk AIS | via marifoon |
| AIS | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Bimini | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Overig | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Stootwillen, lijnen | |
| Kuiptafel | |
De Princess beschikt over een robuuste hydraulische loopbrug.
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |
| Opmerkingen Bilgepomp | meerdere verdeeld in de kiel |
| Brandblusser | |
| MOB Systeem | |
| Radarreflector | |
| Reddingsvesten | |