Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Prachtige boot met veel mogelijkheden, er zijn nog diverse cosmetische werkzaamheden te doen!
| Categorie | |
|---|---|
| Referentienummer | 236067 |
| Referentie | 060223008 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Klassiek/traditioneel motorjacht |
| Merk | Kompier |
| Model | 900 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens anders |
| Anders | Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.99009630 |
| Lengtegraad | 6.04736160 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1989 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Verrassend mooi ingetimmerde klassieker, nieuwe kussens en goede motor. Let Op: er zijn nog kleine cosmetische zaken te doen ! |
| Motorisatie kort | 1x Perkins 4108 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1000 cm |
| Breedte | 330 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | Kompier |
| Werf | Kompier |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | staal |
| Kuip | achterkuip |
| Open Kuip (OK) | |
| Achterkajuit (AK) | |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Doorvaarthoogte | 250 cm |
| Kruiphoogte | 250 cm |
| Waterverplaatsing | 4000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | binnen |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | doorlopende kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Stahoogte | 190 cm |
| Eethoek | |
| Machinekamer | |
| Hutten | 1 |
| Vast | 4 |
| Salon | |
| Indeling en verblijfsruimtes | voorkajuit en achterkajuit |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering | blauw |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 150 liter |
| Materiaal watertank | aluminium |
| Watersysteem | hand |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | gas |
| Koelkast & voeding | |
| Inhoud Koelkast | 50 liter |
| Vriezer | |
| Inhoud Vriezer | 5 liter |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Perkins |
| Model | 4108 |
| Bouwjaar | 1989 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen | 42 pk |
| Brandstof | diesel |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Walstroom | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Materiaal ankers | gietijzer |
| Anker bevestiging | lijn |
| Ankerlier | hand |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Kuiptent | |
| Zwemtrap | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Reddingsvesten | |