Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Te koop: Makma Vlet 2007 – Compleet met Trailer
Op zoek naar een stijlvolle en comfortabele sloep? Deze goed onderhouden Makma Vlet uit 2007 is klaar voor nieuwe avonturen op het water.
Afmetingen: 7.00 x 2.65 meter
Motor: Betrouwbare Yanmar 20 pk diesel, zuinig en krachtig
Materiaal: Degelijke polyester romp met luxe teak vloer
Uitvoering: Blauwe bekleding, houten stuurwiel en een bijpassende blauwe kap voor optimaal comfort en uitstraling
Inclusief: Trailer, dus direct klaar voor transport en gebruik
Deze Makma Vlet biedt de perfecte combinatie van ruimte, kwaliteit en klassieke uitstraling. Ideaal voor gezellige vaartochten met vrienden of familie.
Geïnteresseerd? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0602250004 |
| Categorie | Sloep |
| Tweede categorie | Open motorboot en roeiboot |
| Merk | Makma |
| Model | Vlet |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | NL-MALV0713F707 |
| Scheepsnaam | Schobber |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In verkoophaven Schepenkring Lathum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.98902340 |
| Lengtegraad | 6.04965040 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2007 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Joop Lubach |
| Korte omschrijving | “Stijlvol genieten op het water: Luxe Makma Vlet 7m met 20pk diesel en trailer, direct vaarklaar!” |
| Motorisatie kort | 1x Yanmar 3YM20 21 pk 3 cil diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 265 cm |
| Diepgang | 68 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 107 cm |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | Makma Marine / Thijssen |
| Werf | Makma Nederland |
| CE | C |
| CE aantal opvarenden | 8 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompkleur | wit |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Lengte waterlijn | 468 cm |
| Waterverplaatsing | 1300 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | buiten |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
Antifouling dient nieuw aangebracht te worden.
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | buitenboord |
| Merk | Yanmar |
| Serienummer | 3YM20 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 21 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 320 |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 70 liter |
| Prestaties | |
|---|---|
| Max snelheid | 12 km/h |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Navigatieverlichting | |
| Opmerkingen Navigatieverlichting | BB, SB en heklicht |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Opmerkingen Ankers & materiaal | 10 meter |
| Anker bevestiging | lijn |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Buitenkussens | |
| Opmerkingen Buitenkussens | blauw |
| Dekzeil(en) | |
| Zeerailing | |
| Zwemtrap | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Merk trailer | Kalf |
| Trailer | |
| Overig | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Stootwillen, lijnen | |
| Opmerkingen Stootwillen, lijnen | 2x |
| Roeispanen, peddel | |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Brandblusser | |