Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Te koop: WesterEngh 800 Classic – Stijlvol varen in luxe en comfort
Stap aan boord van deze prachtig onderhouden WesterEngh 800 Classic en ervaar het ultieme sloepgevoel! Deze elegante en tijdloze boot is een lust voor het oog en perfect voor ontspannen tochten over het water met familie en vrienden.
Deze WesterEngh combineert klassieke lijnen met modern comfort. Dankzij de ruime indeling is er volop plek om te relaxen, zonnen of gezellig samen te eten. De hoogwaardige afwerking en het gebruik van eersteklas materialen maken deze sloep een echte blikvanger in elke haven.
Ideaal voor dagtochten, borrelvaarten of rustige cruises over de grachten of plassen.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0602240021 |
| Categorie | Sloep |
| Tweede categorie | Open motorboot en roeiboot |
| Merk | WesterEngh |
| Model | 800 Classic |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | NL-WSH AT 010F402 |
| Scheepsnaam | Belle |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.98959662 |
| Lengtegraad | 6.04397923 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2004 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Stijlvolle WesterEngh 800 Classic met teak dek, boegschroef en 55Pk Volvo Penta – luxe en comfort op het water. |
| Motorisatie kort | 1x Volvo Penta 55PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 818 cm |
| Breedte | 283 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 130 cm |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Werf | WesterEngh Nederland |
| CE | C |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompkleur | bruin |
| Dek en opbouw kleur | bruin |
| Dek en opbouw materiaal | hout |
| Opmerkingen Dek en opbouw materiaal | teak |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | binnen |
| Stabilisator | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 75 liter |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Keuken | |
|---|---|
| Koelkast & voeding | |
| Opmerkingen Koelkast & voeding | compressor defect |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Volvo Penta |
| Model | D2 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Vermogen | 55 pk |
| Verbruik | 2 liter/uur |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 35 liter |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Aantal | 2 |
| xAh per accu | 70 |
| Acculader | |
| Opmerkingen Acculader | Victron |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Navigatieverlichting | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Opmerkingen Ankers & materiaal | staal |
| Aantal | 1 |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Dekzeil(en) | |
| Zwemtrap | |
| Overig | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Stootwillen, lijnen | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |
| Brandblusser | |