Schepenkring Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Te koop: Pura Vida sloep (2013) – met trailer en inbouw diesel
Leuke en praktische Pura Vida sloep uit 2013, ideaal voor ontspannen dagtochten op binnenwateren. Met haar compacte afmetingen is deze sloep gemakkelijk te varen én te vervoeren.
De sloep is 5,50 meter lang en 2,08 meter breed, wat zorgt voor een stabiele en comfortabele ligging op het water. Dankzij de bijgeleverde trailer neem je haar eenvoudig mee naar verschillende vaargebieden.
De boot is uitgerust met een Vetus 2-cilinder 12 pk inboard dieselmotor, wat zorgt voor betrouwbare en zuinige prestaties.
De sloep heeft een nette basis, maar houdt er rekening mee dat het teakhout onderhoud nodig heeft. Dit biedt een mooie kans om de boot naar eigen wens op te knappen.
Belangrijkste kenmerken:
Vraagprijs: € 14.500,00
Een fijne sloep met potentie, perfect voor iemand die een betaalbare boot zoekt en niet bang is om wat onderhoud te doen.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
| Categorie | |
|---|---|
| Referentienummer | 192032 |
| Referentie | 0602210012 |
| Categorie | Sloep |
| Tweede categorie | Open motorboot en roeiboot |
| Merk | PuraVida |
| Model | 550 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | NL-OPFP5503C212 |
| Scheepsnaam | PuraVida |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens anders |
| Anders | Let op! Bezichtiging uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.99009630 |
| Lengtegraad | 6.04736160 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2013 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Incl. trailer |
| Motorisatie kort | 1x Vetus 2cil inboard 12PS |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 550 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Diepgang | 50 cm |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | H. de Jong |
| Werf | Offringa te Franeker |
| CE | C |
| CE max gewicht | 700 kg |
| CE max motor | 28 pk |
| CE aantal opvarenden | 6 |
| CE-normering | 94/25/EG |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw kleur | blauw |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | buiten |
Opbergruimte achter voorste kuipbank en in scharnierende motorkist.
Lijst van flexiteak boven de kabelaring en op de potdeksel voor- en achterop.
3x Rvs kikker met landvast en 4x Rvs fenderhaak.
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Vetus |
| Bouwjaar | 2013 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Vermogen | 12 pk |
| Draaiuren | 170 |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 1.8 liter/uur |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 40 liter |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Aantal | 1 |
| xAh per accu | 360 |
| Acculader | |
3x stekkerdoos 12v voor usb laders
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Navigatieverlichting | |
| Opmerkingen Navigatieverlichting | los wit rondschijnend licht |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Opmerkingen Buiskap | verhoogde buiskap met schuine achtertent |
| Buitenkussens | |
| Zwemtrap | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Merk trailer | Vlemmix |
| Overig | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Brandblusser | |