Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Te koop: Dolman 960 – Klassiek motorjacht met open kuip (1973)
Deze Dolman 960 uit 1973 is een klassiek motorjacht met een tijdloze uitstraling en een open kuip, ideaal voor liefhebbers van karaktervolle schepen.
Met een lengte van 10,00 meter, een breedte van 3,20 meter en een geringe diepgang van 0,90 meter is deze boot geschikt voor een groot vaargebied, inclusief ondiepe wateren.
De boot wordt aangedreven door een BMC 6-cilinder dieselmotor van 90 pk met circa 2550 draaiuren, een solide basis voor verdere vaart.
Houd er rekening mee dat de boot onderhoud nodig heeft, wat haar uitermate geschikt maakt voor iemand die een project zoekt en deze klassieker naar eigen wens wil opknappen.
Masstiek ter overname.
De boot staat momenteel bij de eigenaar op het terrein.
Belangrijkste kenmerken:
Een mooi project voor de liefhebber van klassieke motorjachten.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
| Categorie | |
|---|---|
| Referentienummer | 224546 |
| Referentie | 060219009 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Klassiek/traditioneel motorjacht |
| Merk | Dolman |
| Model | 960 |
| Scheepsnaam | Marie |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens anders |
| Anders | Dit schip is uitsluitend op afspraak te bezichtigen, ligplaats elders. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.99009630 |
| Lengtegraad | 6.04736160 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1973 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Klassieke Dolman 960 met open kuip en sterke 6-cilinder diesel, ideaal project voor liefhebbers die een schip naar eigen wens willen opknappen. |
| Motorisatie kort | BMC 90pk / 6 cilinder met 2550 uur |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1000 cm |
| Breedte | 320 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Werf | Dolman |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | knikspant |
| Ramen | RVS met glas |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Doorvaarthoogte | 240 cm |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Stahoogte | 185 cm |
| Vast | 4 |
| Salon | |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Opmerkingen Type interieur | Mahonie met wit. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 80 liter |
| Watersysteem | Pressure system |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Opmerkingen Toiletten | Pomp toilet. |
| Handmatig | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | gas |
| Koelkast & voeding | |
| Opmerkingen Koelkast & voeding | Waeco cas60 gas en elektrisch 12V. |
| Inhoud Koelkast | 60 liter |
| Voeding | gas + elektrisch |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | BMC |
| Model | 6 -cilinder |
| Bouwjaar | 1973 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 90 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 2548 |
| Opmerkingen Draaiuren | Revisie gehad bij 1620 uur. |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 5 liter/uur |
| Merk keerkoppeling | Velvet 2.1 : 1 |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 150 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Aantal | 1 |
| xAh per accu | 225 |
| Acculader | |
| Opmerkingen Acculader | Losse acculader. |
| Dynamo | |
| Opmerkingen Dynamo | Op de motor. |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Bedieningspaneel | Zekering paneel. |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Vetus |
| Navigatieverlichting | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Opmerkingen Ankers & materiaal | en een losse anker. |
| Aantal | 1 |
| Type | Danfort |
| Materiaal ankers | gegalvaniseerd |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Zeerailing | |
| Opmerkingen Zeerailing | RVS |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Davits | |
| Opmerkingen Davits | RVS |
| Overig | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Brandblusser | |