Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Bent u op zoek naar een betrouwbare, karaktervolle motorboot met klassieke charme en modern comfort?
Deze Condor 105 Fly uit 1989 combineert een robuuste stalen bouw met een warme houten afwerking en is klaar voor vele zorgeloze vaarseizoenen.
Specificaties:
Lengte: ca. 10,5 meter
Bouwjaar: 1989
Motor: Ford Lehmann 6-cilinder diesel, 135 pk
Stuurinrichting: Dubbele besturing (binnen én op de flybridge)
Bekleding: Nette blauwe stoffering
Kap: Nieuwe buiskap geplaatst in 2025
Boegschroef: Aanwezig, voor extra manoeuvreergemak
Slaapplaatsen: 1 vast tweepersoonsbed + mogelijkheid voor 2 extra slaapplaatsen
De boot is ideaal voor zowel dagtochten als langere verblijven aan boord. Dankzij de flybridge en dubbele besturing geniet u van optimale controle en comfort, zowel binnen als buiten. De klassieke houten afwerking geeft het interieur een warme en gezellige uitstraling. Met de recent vernieuwde buiskap en de aanwezige boegschroef is deze Condor helemaal klaar voor vertrek.
Geïnteresseerd of wilt u de boot bezichtigen? Neem gerust contact op!
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0602240026 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Klassiek scherp jacht |
| Merk | Condor |
| Model | 105 fly |
| Scheepsnaam | Despacito |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1989 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Te koop: Condor 105 Fly (1989), stalen motorboot met Ford Lehmann 6-cilinder diesel (135 pk), dubbele besturing, boegschroef, nieuwe buiskap (2025), klassieke houten afwerking, blauwe bekleding en slaapruimte voor 2–4 personen. |
| Motorisatie kort | 1x Ford Lehmann 6cil 135pk diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1050 cm |
| Breedte | 360 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Werf | Condor Yachting |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | staal |
| Flybridge | |
| Ramen | glas in alu |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 10000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | dubbel |
| Roer | enkel |
| Trimflaps | |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Eethoek | |
| Machinekamer | |
| Hutten | 1 |
| Salon | |
| Indeling en verblijfsruimtes | salon, keuken, toilet met douche, hut met 2 persoonsbed, eetgedeelte om te bouwen naar bed |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Opmerkingen Type interieur | bekleding vernieuwd 2021 |
| Kleur stoffering | blauw |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 600 liter |
| Materiaal watertank | staal |
| Watertankmeter | |
| Inhoud | 200 liter |
| Materiaal vuilwatertank | kunststof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertankmeter | |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Opmerkingen Warm water | 20l |
| Zeewaterpomp | |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| TV | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Opmerkingen Kooktoestel & brandstof | Ceranfeld |
| Aantal | 2 |
| Koelkast & voeding | |
| Opmerkingen Koelkast & voeding | compressor vernieuwd in 2019 |
| Vriezer | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| Verwarming | 1 |
| hete lucht | |
| Opmerkingen Verwarming | Webasto diesel |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Ford Lehmann |
| Bouwjaar | 1989 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 135 pk |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 6 liter/uur |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 600 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Acculader | |
| Accumonitor | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Zonnepaneel | |
| 24V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Dieptemeter | |
| Navigatieverlichting | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Korte golf zender | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Anker bevestiging | lijn |
| Ankerlier | hand |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Dekzeil(en) | |
| Opmerkingen Dekzeil(en) | nieuw 2025 |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Overig | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |
| Brandblusser | |
| Opmerkingen Brandblusser | 1x |
| Reddingsvesten | |
| Aantal | 4 |