Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
Goed onderhouden polyester motorboot te koop, ideaal voor gezinnen of stelletjes die willen genieten van comfortabele tochten op het water. De boot biedt slaapplaats voor 6 personen en is voorzien van alle gemakken.
🔹 Kenmerken:
6 slaapplaatsen
Nieuwe anti-fouling (2025)
Toilet recent vervangen
Nieuwe binnen- en buitenkussens
Gereviseerde Mercedes dieselmotor (43 pk) – loopt als een zonnetje
Polyester romp in nette staat
🔸 Opmerking: de kap is aan vervanging toe – dit is al in de prijs meegenomen.
Perfect voor wie een vaarklare boot zoekt met nog veel potentieel. Kom gerust kijken!
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0602240020 |
| Categorie | Klassiek/traditioneel motorjacht |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Marco |
| Model | 810 AK |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Lathum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.98931620 |
| Lengtegraad | 6.05088900 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1982 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Nette Marco 810, met nieuwe antifouling (2025), nieuw toilet, nieuwe binnen- en buitenkussens en gereviseerde Mercedes dieselmotor. |
| Motorisatie kort | 1x Mercedes OM 636 43 pk diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 850 cm |
| Breedte | 285 cm |
| Diepgang | 65 cm |
| Stahoogte binnen | 180 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 245 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Extra | 4 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Achterkajuit (AK) | |
| Ramen | glas in aluminium |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 2800 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | dubbel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Eethoek | |
| Hutten | 1 |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, licht |
| Kleur stoffering | beige |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Opmerkingen Gordijnen | alles is in 2025 vernieuwd |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 150 liter |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | gas |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Mercedes |
| Opmerkingen Merk | gereviseerd in 2024 |
| Model | OM-636 |
| Bouwjaar | 1975 |
| Opmerkingen Bouwjaar | gereviseerd in 2024 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen | 43 pk |
| Brandstof | diesel |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 80 liter |
| Prestaties | |
|---|---|
| Max snelheid | 18 km/h |
| Kruissnelheid | 12 km/h |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Opmerkingen Accu | startaccu (2024) |
| Aantal | 1 |
| Dynamo | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Navigatieverlichting | |
| Kaarten, gidsen | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 2 |
| Anker bevestiging | lijn |
| Hekanker | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Overig | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Opmerkingen Stootwillen, lijnen | 6x |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Brandblusser | |
| Opmerkingen Brandblusser | 2x |
| Reddingsvesten | |
| Aantal | 3 |
| Gasbun met afvoer | |