Makma Vlet
Vraagprijs:
€ 23.500
Inclusief BTW
Algemene details van de Makma Vlet
7 m x 2.65 m x 0.68 m
2007
Polyester
1x Yanmar 3YM20 21 pk 3 cil diesel
Sloep
Nederland
| Omschrijving boot | Te koop: Makma Vlet 2007 – Compleet met Trailer Op zoek naar een stijlvolle en comfortabele sloep? Deze goed onderhouden Makma Vlet uit 2007 is klaar voor nieuwe avonturen op het water. Afmetingen: 7.00 x 2.65 meter Motor: Betrouwbare Yanmar 20 pk diesel, zuinig en krachtig Materiaal: Degelijke polyester romp met luxe teak vloer Uitvoering: Blauwe bekleding, houten stuurwiel en een bijpassende blauwe kap voor optimaal comfort en uitstraling Inclusief: Trailer, dus direct klaar voor transport en gebruik Deze Makma Vlet biedt de perfecte combinatie van ruimte, kwaliteit en klassieke uitstraling. Ideaal voor gezellige vaartochten met vrienden of familie. Geïnteresseerd? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging. |
| Categorie | |
| Referentie | 0602250004 |
| Categorie | Sloep |
| Tweede categorie | Open motorboot en roeiboot |
| Merk | Makma |
| Model | Vlet |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | NL-MALV0713F707 |
| Scheepsnaam | Schobber |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In verkoophaven Schepenkring Lathum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.98902340 |
| Lengtegraad | 6.04965040 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2007 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Joop Lubach |
| Korte omschrijving | “Stijlvol genieten op het water: Luxe Makma Vlet 7m met 20pk diesel en trailer, direct vaarklaar!” |
| Motorisatie kort | 1x Yanmar 3YM20 21 pk 3 cil diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 265 cm |
| Diepgang | 68 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 107 cm |
Ligplaats
Over de Makma Vlet
Te koop: Makma Vlet 2007 – Compleet met Trailer
Op zoek naar een stijlvolle en comfortabele sloep? Deze goed onderhouden Makma Vlet uit 2007 is klaar voor nieuwe avonturen op het water.
Afmetingen: 7.00 x 2.65 meter
Motor: Betrouwbare Yanmar 20 pk diesel, zuinig en krachtig
Materiaal: Degelijke polyester romp met luxe teak vloer
Uitvoering: Blauwe bekleding, houten stuurwiel en een bijpassende blauwe kap voor optimaal comfort en uitstraling
Inclusief: Trailer, dus direct klaar voor transport en gebruik
Deze Makma Vlet biedt de perfecte combinatie van ruimte, kwaliteit en klassieke uitstraling. Ideaal voor gezellige vaartochten met vrienden of familie.
Geïnteresseerd? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Makma Vlet.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Makma Marine / Thijssen Werf Makma Nederland CE C CE aantal opvarenden 8 Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Afmetingen en gewichten Lengte waterlijn 468 cm Waterverplaatsing 1300 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel -
Accommodatie
Entertainment Radio/CD-speler -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type buitenboord Merk Yanmar Serienummer 3YM20 Bouwjaar 2007 Aantal cilinders 3 Vermogen 21 pk Urenteller Draaiuren 320 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 70 liter Prestaties Max snelheid 12 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Elektriciteit Accu -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting Opmerkingen Navigatieverlichting BB, SB en heklicht -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Opmerkingen Ankers & materiaal 10 meter Anker bevestiging lijn Dekuitrusting Buiskap Buitenkussens Opmerkingen Buitenkussens blauw Dekzeil(en) Zeerailing Zwemtrap Bijboot Merk trailer Kalf Trailer Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Opmerkingen Stootwillen, lijnen 2x Roeispanen, peddel Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Bilgepomp Brandblusser