Condor 105
Vraagprijs:
€ 69.000
BTW Betaald
Algemene details van de Condor 105
10.5 m x 3.6 m x 0.9 m
1989
Staal
1x Ford Lehmann 6cil 135pk diesel
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Te koop: Condor 105 Fly – Klassieke Stalen Motorboot met Dubbele BesturingBent u op zoek naar een betrouwbare, karaktervolle motorboot met klassieke charme en modern comfort? Deze Condor 105 Fly uit 1989 combineert een robuuste stalen bouw met een warme houten afwerking en is klaar voor vele zorgeloze vaarseizoenen. Specificaties: Lengte: ca. 10,5 meter Bouwjaar: 1989 Motor: Ford Lehmann 6-cilinder diesel, 135 pk Stuurinrichting: Dubbele besturing (binnen én op de flybridge) Bekleding: Nette blauwe stoffering Kap: Nieuwe buiskap geplaatst in 2025 Boegschroef: Aanwezig, voor extra manoeuvreergemak Slaapplaatsen: 1 vast tweepersoonsbed + mogelijkheid voor 2 extra slaapplaatsen De boot is ideaal voor zowel dagtochten als langere verblijven aan boord. Dankzij de flybridge en dubbele besturing geniet u van optimale controle en comfort, zowel binnen als buiten. De klassieke houten afwerking geeft het interieur een warme en gezellige uitstraling. Met de recent vernieuwde buiskap en de aanwezige boegschroef is deze Condor helemaal klaar voor vertrek. Geïnteresseerd of wilt u de boot bezichtigen? Neem gerust contact op! |
| Categorie | |
| Referentie | 0602240026 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Klassiek scherp jacht |
| Merk | Condor |
| Model | 105 fly |
| Scheepsnaam | Despacito |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1989 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Te koop: Condor 105 Fly (1989), stalen motorboot met Ford Lehmann 6-cilinder diesel (135 pk), dubbele besturing, boegschroef, nieuwe buiskap (2025), klassieke houten afwerking, blauwe bekleding en slaapruimte voor 2–4 personen. |
| Motorisatie kort | 1x Ford Lehmann 6cil 135pk diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1050 cm |
| Breedte | 360 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Condor 105
Te koop: Condor 105 Fly – Klassieke Stalen Motorboot met Dubbele Besturing
Bent u op zoek naar een betrouwbare, karaktervolle motorboot met klassieke charme en modern comfort?
Deze Condor 105 Fly uit 1989 combineert een robuuste stalen bouw met een warme houten afwerking en is klaar voor vele zorgeloze vaarseizoenen.
Specificaties:
Lengte: ca. 10,5 meter
Bouwjaar: 1989
Motor: Ford Lehmann 6-cilinder diesel, 135 pk
Stuurinrichting: Dubbele besturing (binnen én op de flybridge)
Bekleding: Nette blauwe stoffering
Kap: Nieuwe buiskap geplaatst in 2025
Boegschroef: Aanwezig, voor extra manoeuvreergemak
Slaapplaatsen: 1 vast tweepersoonsbed + mogelijkheid voor 2 extra slaapplaatsen
De boot is ideaal voor zowel dagtochten als langere verblijven aan boord. Dankzij de flybridge en dubbele besturing geniet u van optimale controle en comfort, zowel binnen als buiten. De klassieke houten afwerking geeft het interieur een warme en gezellige uitstraling. Met de recent vernieuwde buiskap en de aanwezige boegschroef is deze Condor helemaal klaar voor vertrek.
Geïnteresseerd of wilt u de boot bezichtigen? Neem gerust contact op!
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Condor 105.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Condor Yachting Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Flybridge Ramen glas in alu Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 10000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel Roer enkel Trimflaps -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 1 Salon Indeling en verblijfsruimtes salon, keuken, toilet met douche, hut met 2 persoonsbed, eetgedeelte om te bouwen naar bed Aankleding Type interieur Klassiek, warm Opmerkingen Type interieur bekleding vernieuwd 2021 Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 600 liter Materiaal watertank staal Watertankmeter Inhoud 200 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem druksysteem Warm water Opmerkingen Warm water 20l Zeewaterpomp buitendouche Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment TV Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof Ceranfeld Aantal 2 Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding compressor vernieuwd in 2019 Vriezer Klimaatregeling Verwarming 1 hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto diesel -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Ford Lehmann Bouwjaar 1989 Aantal cilinders 6 Vermogen 135 pk Brandstof diesel Verbruik 6 liter/uur Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 2 Totale inhoud brandstoftank(s) 600 liter Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Acculader Accumonitor Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel 24V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Dieptemeter Navigatieverlichting Communicatie Korte golf zender -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Anker bevestiging lijn Ankerlier hand Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Dekzeil(en) Opmerkingen Dekzeil(en) nieuw 2025 Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Brandblusser Opmerkingen Brandblusser 1x Reddingsvesten Aantal 4