Super van Craft
Vraagprijs:
€ 45.000
Inclusief BTW
Algemene details van de Super van Craft
9.5 m x 3 m x 0.5 m
1977
Staal
1x Samofa 40Pk diesel
Klassiek/traditioneel motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Klassieke Super van Craft uit 1977 – Tijdloze elegantie op het water Bent u op zoek naar een karaktervolle motorboot met authentieke charme én moderne upgrades? Deze prachtige Super van Craft uit 1977 combineert klassieke details met hedendaags comfort.
Indeling & Voorzieningen De boot biedt slaapruimte voor vier personen, perfect voor gezinnen of stellen die graag in stijl varen. Deze Super van Craft is met zorg onderhouden en recent professioneel aangepakt op de belangrijke punten. Dankzij de geringe diepgang van slechts 0,5 meter kunt u ook de kleinere vaarwegen moeiteloos verkennen. Laat u betoveren door de klassieke lijnen en warme uitstraling van deze unieke motorboot. Klaar voor vele mooie vaarseizoenen! Bezichtiging op afspraak mogelijk |
| Categorie | |
| Categorie | Klassiek/traditioneel motorjacht |
| Merk | Super van Craft |
| Model | - |
| Scheepsnaam | Lotus |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Lathum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.98931620 |
| Lengtegraad | 6.05088900 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1977 |
| Laatste refit | 2021 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Klassieke Super van Craft motorboot (1977) van 9,5 meter met 4 slaapplaatsen, recent gelakt en onderhouden, met originele details en papieren. |
| Motorisatie kort | 1x Samofa 40Pk diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 950 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Diepgang | 50 cm |
| Stahoogte binnen | 1800 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 250 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Super van Craft
Klassieke Super van Craft uit 1977 – Tijdloze elegantie op het water
Bent u op zoek naar een karaktervolle motorboot met authentieke charme én moderne upgrades? Deze prachtige Super van Craft uit 1977 combineert klassieke details met hedendaags comfort.
- Afmetingen: 9,5 m x 3,0 m x 0,5 m
- Slaapplaatsen: 4
- Refit uitgevoerd in 2021
- Opbouw en boeg opnieuw gelakt in 2024
- Nieuwe antifouling (2024)
- Originele papieren aanwezig
- Veel originele details behouden gebleven
Indeling & Voorzieningen
Aan boord vindt u een sfeervol interieur met een compact keukentje voorzien van een koelkast – ideaal voor een ontspannen dag of weekend op het water.
De boot biedt slaapruimte voor vier personen, perfect voor gezinnen of stellen die graag in stijl varen.
Deze Super van Craft is met zorg onderhouden en recent professioneel aangepakt op de belangrijke punten. Dankzij de geringe diepgang van slechts 0,5 meter kunt u ook de kleinere vaarwegen moeiteloos verkennen.
Laat u betoveren door de klassieke lijnen en warme uitstraling van deze unieke motorboot. Klaar voor vele mooie vaarseizoenen!
Bezichtiging op afspraak mogelijk
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Super van Craft.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Allemansgeest in Voorschoten Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Dek en opbouw kleur bruin Dek en opbouw materiaal staal Opmerkingen Dek en opbouw materiaal opbouw is van mahonie Ramen glas in aluminium Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen -
Accommodatie
Ruimtes Eethoek Hutten 1 Salon Aankleding Type interieur Klassiek, warm Opmerkingen Type interieur wit kunstlederen bekleding Kleur stoffering wit Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 140 liter Materiaal watertank staal Warm water Opmerkingen Warm water boiler dekwaspomp buitendouche Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 4 Koelkast & voeding Vriezer Opmerkingen Vriezer in koelkast Klimaatregeling Opmerkingen Verwarming ja -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Samofa Serienummer 111119 Bouwjaar 1977 Aantal cilinders 4 Vermogen 45 pk Brandstof diesel Aandrijving Opmerkingen Koeling water gekoeld Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 200 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Prestaties Max snelheid 13 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Opmerkingen Brandstoftankmeter vernieuwd in 2022 Boeg- en hekschroef Hekschroef hydraulisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu nieuw 2023 Aantal 2 xAh per accu 72 Acculader Omvormer Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Dieptemeter Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Anker bevestiging ketting Ankerlier hydraulisch Dekuitrusting Dekzeil(en) Zwemtrap Bijboot Trailer Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Elektrisch Brandblusser