Marco 810 AK
Vraagprijs:
€ 17.950
Inclusief BTW
Algemene details van de Marco 810 AK
8.5 m x 2.85 m x 0.65 m
1982
Polyester
1x Mercedes OM 636 43 pk diesel
Klassiek/traditioneel motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Goed onderhouden polyester motorboot te koop, ideaal voor gezinnen of stelletjes die willen genieten van comfortabele tochten op het water. De boot biedt slaapplaats voor 6 personen en is voorzien van alle gemakken. 🔹 Kenmerken: 6 slaapplaatsen Nieuwe anti-fouling (2025) Toilet recent vervangen Nieuwe binnen- en buitenkussens Gereviseerde Mercedes dieselmotor (43 pk) – loopt als een zonnetje Polyester romp in nette staat 🔸 Opmerking: de kap is aan vervanging toe – dit is al in de prijs meegenomen. Perfect voor wie een vaarklare boot zoekt met nog veel potentieel. Kom gerust kijken! |
| Bekende gebreken | Kap is aan vervanging toe |
| Categorie | |
| Referentie | 0602240020 |
| Categorie | Klassiek/traditioneel motorjacht |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Marco |
| Model | 810 AK |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Lathum |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.98931620 |
| Lengtegraad | 6.05088900 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1982 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Nette Marco 810, met nieuwe antifouling (2025), nieuw toilet, nieuwe binnen- en buitenkussens en gereviseerde Mercedes dieselmotor. |
| Motorisatie kort | 1x Mercedes OM 636 43 pk diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 850 cm |
| Breedte | 285 cm |
| Diepgang | 65 cm |
| Stahoogte binnen | 180 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 245 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 4 |
Ligplaats
Over de Marco 810 AK
Goed onderhouden polyester motorboot te koop, ideaal voor gezinnen of stelletjes die willen genieten van comfortabele tochten op het water. De boot biedt slaapplaats voor 6 personen en is voorzien van alle gemakken.
🔹 Kenmerken:
6 slaapplaatsen
Nieuwe anti-fouling (2025)
Toilet recent vervangen
Nieuwe binnen- en buitenkussens
Gereviseerde Mercedes dieselmotor (43 pk) – loopt als een zonnetje
Polyester romp in nette staat
🔸 Opmerking: de kap is aan vervanging toe – dit is al in de prijs meegenomen.
Perfect voor wie een vaarklare boot zoekt met nog veel potentieel. Kom gerust kijken!
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Marco 810 AK .
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Achterkajuit (AK) Ramen glas in aluminium Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 2800 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Hutten 1 Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering beige Matrassen Kussens Gordijnen Opmerkingen Gordijnen alles is in 2025 vernieuwd Water Watertank & materiaal Inhoud 150 liter Sanitair Toiletten 1 Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mercedes Opmerkingen Merk gereviseerd in 2024 Model OM-636 Bouwjaar 1975 Opmerkingen Bouwjaar gereviseerd in 2024 Aantal cilinders 4 Vermogen 43 pk Brandstof diesel Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 80 liter Prestaties Max snelheid 18 km/h Kruissnelheid 12 km/h Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu startaccu (2024) Aantal 1 Dynamo Voltmeter Walstroom Walstroomkabel -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting Kaarten, gidsen -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 2 Anker bevestiging lijn Hekanker Dekuitrusting Buiskap Kuiptent Buitenkussens Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen Opmerkingen Stootwillen, lijnen 6x Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Bilgepomp Brandblusser Opmerkingen Brandblusser 2x Reddingsvesten Aantal 3 Gasbun met afvoer