Fairline Targa 27 Sport Fury
Vraagprijs:
€ 28.500
BTW onbekend
Algemene details van de Fairline Targa 27 Sport Fury
8.4 m x 3.08 m x 0.75 m
1994
Polyester
2x Volvo Penta 160 PK sterndrive benzine
Speed- en sportboten
Nederland
| Omschrijving boot | Ben je op zoek naar een elegante en goed onderhouden motorboot met een tijdloze uitstraling én moderne gemakken?
Deze Fairline uit 1994 biedt het beste van beide werelden dankzij een uitgebreide refit in 2021.
Belangrijkste kenmerken: Type: Fairline Motorboot Bouwjaar: 1994 Refit: 2021 Motoren: 2x Volvo Penta 160 PK (deelrevisie uitgevoerd in 2021) Slaapplaatsen: 2 comfortabele slaapplaatsen
Refit 2021 – Wat is er vernieuwd? Keuken: Nieuwe gas-/ovencombinatie, moderne kraan en spoelbak. Sanitair: Nieuw toilet en douchekraan voor optimaal comfort. Motoren: Beide Volvo Penta-motoren zijn deelgereviseerd voor betrouwbaarheid en kracht. Dashboard: Gloednieuw dashboard voor een moderne uitstraling. Stoelen: Nieuwe bestuurder- en passagiersstoel. Elektronica: Touchscreen bedieningspaneel voor audio-installatie en navigatie.
Algemene staat: Heb je interesse in deze stijlvolle Fairline-klassieker? Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. Laat je verrassen door de combinatie van klassiek vakmanschap en moderne luxe!
|
| Categorie | |
| Referentie | 0602250001 |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Fairline |
| Model | Targa 27 Sport Fury |
| Scheepsnaam | Meyra |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.98865343 |
| Lengtegraad | 6.04854885 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1994 |
| Laatste refit | 2021 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Stijlvolle klassieker met moderne upgrade (refit 2021) |
| Motorisatie kort | 2x Volvo Penta 160 PK sterndrive benzine |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 840 cm |
| Breedte | 308 cm |
| Diepgang | 75 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Fairline Targa 27 Sport Fury
Ben je op zoek naar een elegante en goed onderhouden motorboot met een tijdloze uitstraling én moderne gemakken?
Deze Fairline uit 1994 biedt het beste van beide werelden dankzij een uitgebreide refit in 2021.
Belangrijkste kenmerken:
Type: Fairline Motorboot
Bouwjaar: 1994
Refit: 2021
Motoren: 2x Volvo Penta 160 PK (deelrevisie uitgevoerd in 2021)
Slaapplaatsen: 2 comfortabele slaapplaatsen
Refit 2021 – Wat is er vernieuwd?
Keuken: Nieuwe gas-/ovencombinatie, moderne kraan en spoelbak.
Sanitair: Nieuw toilet en douchekraan voor optimaal comfort.
Motoren: Beide Volvo Penta-motoren zijn deelgereviseerd voor betrouwbaarheid en kracht.
Dashboard: Gloednieuw dashboard voor een moderne uitstraling.
Stoelen: Nieuwe bestuurder- en passagiersstoel.
Elektronica: Touchscreen bedieningspaneel voor audio-installatie en navigatie.
Algemene staat:
De boot verkeert in uitstekende staat en is volledig vaarklaar. De refit heeft de boot niet alleen gemoderniseerd, maar ook voorbereid op nog vele jaren zorgeloos vaarplezier. Ideaal voor weekendtrips of dagtochten.
Heb je interesse in deze stijlvolle Fairline-klassieker? Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. Laat je verrassen door de combinatie van klassiek vakmanschap en moderne luxe!
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Fairline Targa 27 Sport Fury.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Fairline CE B Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten -
Accommodatie
Ruimtes Eethoek Opmerkingen Hutten rondzit om te bouwen naar 2 slaapplaatsen Opmerkingen Slaapplaatsen rondzit om te bouwen naar 2 slaapplaatsen Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 300 liter Materiaal watertank kunststof Warm water buitendouche Sanitair Aantal douches 2 Toiletten 1 Entertainment Radio/CD-speler DVD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Oven Magnetron Koelkast & voeding Vriezer Klimaatregeling kachel Airconditioning -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 2 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Volvo Penta Opmerkingen Merk deelrevisie 2021 Bouwjaar 1994 Aantal cilinders 4 Vermogen 160 pk Urenteller Draaiuren 347 Brandstof benzine Motor 2 Type 2e motor binnenboord Merk van de 2e motor Volvo Penta Bouwjaar van de 2e motor 1994 Aantal cilinders in de 2e motor 4 Vermogen van de 2e motor 160 pk Urenteller op de 2e motor Draaiuren van de 2e motor 347 Brandstof voor 2e motor benzine Start type 2e motor elektrisch Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 400 liter Materiaal brandstoftank RVS Elektriciteit Accu Aantal 2 xAh per accu 110 Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Log/snelheid Dieptemeter Windmeter Navigatieverlichting Moderne elektronica GPS Radar Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Buitenkussens Dekzeil(en) Zwemplatform Zwemtrap Overig Teakdek Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Brandblusser