Kompier 900
Vraagprijs:
€ 21.950
BTW Betaald
Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak!
Algemene details van de Kompier 900
Afmetingen:
10 m x 3.3 m x 0.9 m
10 m x 3.3 m x 0.9 m
Bouwjaar:
1989
1989
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
1x Perkins 4108
1x Perkins 4108
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Beschrijving
| Omschrijving boot | Prachtige boot met veel mogelijkheden, er zijn nog diverse cosmetische werkzaamheden te doen! |
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentienummer | 236067 |
| Referentie | 060223008 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Klassiek/traditioneel motorjacht |
| Merk | Kompier |
| Model | 900 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Let op! Bezichtigingen uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.99009630 |
| Lengtegraad | 6.04736160 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1989 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Verrassend mooi ingetimmerde klassieker, nieuwe kussens en goede motor. Let Op: er zijn nog kleine cosmetische zaken te doen ! |
| Motorisatie kort | 1x Perkins 4108 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1000 cm |
| Breedte | 330 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Kompier 900
Prachtige boot met veel mogelijkheden, er zijn nog diverse cosmetische werkzaamheden te doen!
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Kompier 900.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Kompier Werf Kompier Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Achterkajuit (AK) Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 250 cm Kruiphoogte 250 cm Waterverplaatsing 4000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel Kiel/zwaard doorlopende kiel -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 190 cm Eethoek Machinekamer Hutten 1 Vast 4 Salon Indeling en verblijfsruimtes voorkajuit en achterkajuit Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 150 liter Materiaal watertank aluminium Watersysteem hand Sanitair Toiletten 1 Handmatig Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 50 liter Vriezer Inhoud Vriezer 5 liter -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Perkins Model 4108 Bouwjaar 1989 Aantal cilinders 4 Vermogen 42 pk Brandstof diesel Tank Brandstoftank aantal Elektriciteit Accu Walstroom -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Materiaal ankers gietijzer Anker bevestiging lijn Ankerlier hand Dekuitrusting Kuiptent Zwemtrap -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsvesten