Rasker Sloop 700 | Patron
Vraagprijs:
€ 26.750
BTW Betaald
Algemene details van de Rasker Sloop 700 | Patron
7 m x 2.5 m x 0.6 m
2020
Polyester
1X Mitsubishi Craftsman CM4.42 42PK diesel
Sloep
Nederland
| Omschrijving boot | Deze Rasker Sloop 700 uit 2020 is de perfecte combinatie van een robuust ontwerp en uitstekende vaareigenschappen. Met een krachtige Mitsubishi Craftsman CM4.4 motor biedt deze sloep een betrouwbare vaarervaring. Of je nu een ontspannen dag op het water wilt doorbrengen of een weekendtrip wilt maken, de Rasker Sloop 700 biedt het comfort en de prestaties die je zoekt. De sloep verkeert in uitstekende staat en is voorzien van een zeer betrouwbare Mitsubishi motor die zorgt voor rustige en efficiënte vaart. Deze Rasker Sloop 700 is ideaal voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare, moderne sloep voor zowel ontspanning als avontuur op het water. Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
|
| Categorie | |
| Referentienummer | 229715 |
| Referentie | 0602240003 |
| Categorie | Sloep |
| Merk | Rasker |
| Model | Sloop 700 |
| Scheepsnaam | Patron |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Staat op terrein Jachthaven ´t Eiland. Let op! Uitsluitend bezichtigingen op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.99009630 |
| Lengtegraad | 6.04736160 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2020 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Leuke jonge boot met boegschroef, weinig draaiuren. |
| Motorisatie kort | 1X Mitsubishi Craftsman CM4.42 42PK diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 250 cm |
| Diepgang | 60 cm |
Ligplaats
Over de Rasker Sloop 700 | Patron
Deze Rasker Sloop 700 uit 2020 is de perfecte combinatie van een robuust ontwerp en uitstekende vaareigenschappen. Met een krachtige Mitsubishi Craftsman CM4.4 motor biedt deze sloep een betrouwbare vaarervaring. Of je nu een ontspannen dag op het water wilt doorbrengen of een weekendtrip wilt maken, de Rasker Sloop 700 biedt het comfort en de prestaties die je zoekt.
De sloep verkeert in uitstekende staat en is voorzien van een zeer betrouwbare Mitsubishi motor die zorgt voor rustige en efficiënte vaart. Deze Rasker Sloop 700 is ideaal voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare, moderne sloep voor zowel ontspanning als avontuur op het water.
Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Rasker Sloop 700 | Patron.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Bouwnummer TR-AGB70078I020 CE C Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 225 cm Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 180 cm Hutten 1 Vast 2 Extra 2 Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering wit Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 100 liter Inhoud 60 liter Vuilwatertank & materiaal Dekafzuiging vuilwater buitendouche Sanitair Toiletten 1 Elektrisch Keuken Koelkast & voeding -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mitsubishi Craftsman Model CM4.42 Bouwjaar 2020 Vermogen 42 pk Urenteller Draaiuren 12 Opmerkingen Draaiuren er wordt nog mee gevaren Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 100 liter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 3.5kW Elektriciteit Accu Aantal 2 Dynamo 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Dieptemeter Merk dieptemeter Humminbird Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Bimini Kuiptent Zeerailing Zwemplatform Preek- en hekstoel(en) -
Veiligheid