Dolman 960 | Marie
Vraagprijs:
€ 17.500
BTW Betaald
Algemene details van de Dolman 960 | Marie
10 m x 3.2 m x 0.9 m
1973
Staal
BMC 90pk / 6 cilinder met 2550 uur
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Te koop: Dolman 960 – Klassiek motorjacht met open kuip (1973) Deze Dolman 960 uit 1973 is een klassiek motorjacht met een tijdloze uitstraling en een open kuip, ideaal voor liefhebbers van karaktervolle schepen. Met een lengte van 10,00 meter, een breedte van 3,20 meter en een geringe diepgang van 0,90 meter is deze boot geschikt voor een groot vaargebied, inclusief ondiepe wateren. De boot wordt aangedreven door een BMC 6-cilinder dieselmotor van 90 pk met circa 2550 draaiuren, een solide basis voor verdere vaart. Houd er rekening mee dat de boot onderhoud nodig heeft, wat haar uitermate geschikt maakt voor iemand die een project zoekt en deze klassieker naar eigen wens wil opknappen. Masstiek ter overname. De boot staat momenteel bij de eigenaar op het terrein. Belangrijkste kenmerken:
Een mooi project voor de liefhebber van klassieke motorjachten. Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging! |
| Categorie | |
| Referentienummer | 224546 |
| Referentie | 060219009 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Klassiek/traditioneel motorjacht |
| Merk | Dolman |
| Model | 960 |
| Scheepsnaam | Marie |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Dit schip is uitsluitend op afspraak te bezichtigen, ligplaats elders. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.99009630 |
| Lengtegraad | 6.04736160 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1973 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Klassieke Dolman 960 met open kuip en sterke 6-cilinder diesel, ideaal project voor liefhebbers die een schip naar eigen wens willen opknappen. |
| Motorisatie kort | BMC 90pk / 6 cilinder met 2550 uur |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1000 cm |
| Breedte | 320 cm |
| Diepgang | 90 cm |
Ligplaats
Over de Dolman 960 | Marie
Te koop: Dolman 960 – Klassiek motorjacht met open kuip (1973)
Deze Dolman 960 uit 1973 is een klassiek motorjacht met een tijdloze uitstraling en een open kuip, ideaal voor liefhebbers van karaktervolle schepen.
Met een lengte van 10,00 meter, een breedte van 3,20 meter en een geringe diepgang van 0,90 meter is deze boot geschikt voor een groot vaargebied, inclusief ondiepe wateren.
De boot wordt aangedreven door een BMC 6-cilinder dieselmotor van 90 pk met circa 2550 draaiuren, een solide basis voor verdere vaart.
Houd er rekening mee dat de boot onderhoud nodig heeft, wat haar uitermate geschikt maakt voor iemand die een project zoekt en deze klassieker naar eigen wens wil opknappen.
Masstiek ter overname.
De boot staat momenteel bij de eigenaar op het terrein.
Belangrijkste kenmerken:
- Lengte: 10,00 m
- Breedte: 3,20 m
- Diepgang: 0,90 m
- Bouwjaar: 1973
- Motor: BMC 6-cilinder diesel, 90 pk (±2550 uur)
- Open kuip
- Onderhoud vereist
Een mooi project voor de liefhebber van klassieke motorjachten.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
Info en contact
Schepenkring Jachtmakelaardij Gelderland
De Muggenwaard 16
6988 BX Lathum
+31(0)313-631620
lathum@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Dolman 960 | Marie.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Dolman Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Ramen RVS met glas Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 240 cm -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 185 cm Vast 4 Salon Aankleding Type interieur Klassiek, warm Opmerkingen Type interieur Mahonie met wit. Water Watertank & materiaal Inhoud 80 liter Watersysteem Pressure system Sanitair Toiletten 1 Opmerkingen Toiletten Pomp toilet. Handmatig Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Waeco cas60 gas en elektrisch 12V. Inhoud Koelkast 60 liter Voeding gas + elektrisch -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk BMC Model 6 -cilinder Bouwjaar 1973 Aantal cilinders 6 Vermogen 90 pk Urenteller Draaiuren 2548 Opmerkingen Draaiuren Revisie gehad bij 1620 uur. Brandstof diesel Verbruik 5 liter/uur Merk keerkoppeling Velvet 2.1 : 1 Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 150 liter Meetinstrumenten motor Toerenteller Elektriciteit Accu Aantal 1 xAh per accu 225 Acculader Opmerkingen Acculader Losse acculader. Dynamo Opmerkingen Dynamo Op de motor. Walstroom Walstroomkabel 12V Bedieningspaneel Zekering paneel. -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Dieptemeter Merk dieptemeter Vetus Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Opmerkingen Ankers & materiaal en een losse anker. Aantal 1 Type Danfort Materiaal ankers gegalvaniseerd Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Zeerailing Opmerkingen Zeerailing RVS Zwemplatform Zwemtrap Bijboot Davits Opmerkingen Davits RVS Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Brandblusser