PuraVida 550 | PuraVida
Vraagprijs:
€ 14.500
BTW Betaald
Algemene details van de PuraVida 550 | PuraVida
5.5 m x 2.08 m x 0.5 m
2013
Polyester
1x Vetus 2cil inboard 12PS
Sloep
Nederland
| Omschrijving boot | Te koop: Pura Vida sloep (2013) – met trailer en inbouw diesel Leuke en praktische Pura Vida sloep uit 2013, ideaal voor ontspannen dagtochten op binnenwateren. Met haar compacte afmetingen is deze sloep gemakkelijk te varen én te vervoeren. De sloep is 5,50 meter lang en 2,08 meter breed, wat zorgt voor een stabiele en comfortabele ligging op het water. Dankzij de bijgeleverde trailer neem je haar eenvoudig mee naar verschillende vaargebieden. De boot is uitgerust met een Vetus 2-cilinder 12 pk inboard dieselmotor, wat zorgt voor betrouwbare en zuinige prestaties. De sloep heeft een nette basis, maar houdt er rekening mee dat het teakhout onderhoud nodig heeft. Dit biedt een mooie kans om de boot naar eigen wens op te knappen. Belangrijkste kenmerken:
Vraagprijs: € 14.500,00 Een fijne sloep met potentie, perfect voor iemand die een betaalbare boot zoekt en niet bang is om wat onderhoud te doen. Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging! |
| Categorie | |
| Referentienummer | 192032 |
| Referentie | 0602210012 |
| Categorie | Sloep |
| Tweede categorie | Open motorboot en roeiboot |
| Merk | PuraVida |
| Model | 550 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | NL-OPFP5503C212 |
| Scheepsnaam | PuraVida |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Let op! Bezichtiging uitsluitend op afspraak! |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.99009630 |
| Lengtegraad | 6.04736160 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2013 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Vincent Lubach |
| Korte omschrijving | Incl. trailer |
| Motorisatie kort | 1x Vetus 2cil inboard 12PS |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 550 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Diepgang | 50 cm |
Ligplaats
Over de PuraVida 550 | PuraVida
Te koop: Pura Vida sloep (2013) – met trailer en inbouw diesel
Leuke en praktische Pura Vida sloep uit 2013, ideaal voor ontspannen dagtochten op binnenwateren. Met haar compacte afmetingen is deze sloep gemakkelijk te varen én te vervoeren.
De sloep is 5,50 meter lang en 2,08 meter breed, wat zorgt voor een stabiele en comfortabele ligging op het water. Dankzij de bijgeleverde trailer neem je haar eenvoudig mee naar verschillende vaargebieden.
De boot is uitgerust met een Vetus 2-cilinder 12 pk inboard dieselmotor, wat zorgt voor betrouwbare en zuinige prestaties.
De sloep heeft een nette basis, maar houdt er rekening mee dat het teakhout onderhoud nodig heeft. Dit biedt een mooie kans om de boot naar eigen wens op te knappen.
Belangrijkste kenmerken:
- Lengte: 5,50 m
- Breedte: 2,08 m
- Bouwjaar: 2013
- Motor: Vetus 12 pk 2-cilinder inboard
- Inclusief trailer
- Teakdek (onderhoud vereist)
Vraagprijs: € 14.500,00
Een fijne sloep met potentie, perfect voor iemand die een betaalbare boot zoekt en niet bang is om wat onderhoud te doen.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
Onderstaand vindt u alle specificaties van de PuraVida 550 | PuraVida.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper H. de Jong Werf Offringa te Franeker CE C CE max gewicht 700 kg CE max motor 28 pk CE aantal opvarenden 6 CE-normering 94/25/EG Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur blauw Dek en opbouw materiaal polyester Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten -
Accommodatie
-
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Vetus Bouwjaar 2013 Aantal cilinders 2 Vermogen 12 pk Draaiuren 170 Brandstof diesel Verbruik 1.8 liter/uur Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 40 liter Elektriciteit Accu Aantal 1 xAh per accu 360 Acculader -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting Opmerkingen Navigatieverlichting los wit rondschijnend licht -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Dekuitrusting Buiskap Opmerkingen Buiskap verhoogde buiskap met schuine achtertent Buitenkussens Zwemtrap Bijboot Merk trailer Vlemmix Overig Teakdek -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Brandblusser